درباره ی ما

شرکت علم پیشرو مهراد کار خود را با طراحی نرم افزار های سفارشی و ثبت در سال 1388 آغاز کرد. در طول این سالها، با استفاده از تجربیات دیگر همکاران در زمینه نرم افزار و همچنین بهره گیری از تجربیات و کمکهای مشاوران مالی و صنعتی،رعایت استانداردهای روز و مشتری مداری وبا توجه به تخصص پرسنل مجرب این مجموعه کارنامه ی موفقی از شرکت بر جای گذارده است و همچنان در حال همکاری مستمر با برخی از ارگانها ، شرکتهای صنعتی و بازرگانی ،مراکز آموزشی و مراکز درمانی می باشد . شرکت علم پیشرو مهراد تنها عضو انفورماتیکی انجمن سازندگان قطعات نفت،گاز و پتروشیمی OGPS و مورد تایید شرکت توزیع برق اهواز APDCO میباشد

ما در شرکت علم پیشرو مهراد کار خود را با طراحی نرم افزار های سفارشی و ثبت در سال 1388 آغاز کردیم . در طول این سالها، با استفاده از تجربیات دیگر همکاران در زمینه نرم افزار و همچنین بهره گیری از تجربیات مشاوران مالی و صنعتی،رعایت استانداردهای روز و مشتری مداری وبا توجه به تخصص پرسنل این مجموعه کارنامه ی موفقی از خود بر جای گذارده است و همچنان در حال همکاری مستمر با برخی از ارگانها ، شرکتهای صنعتی و بازرگانی ، مراکز آموزشی و مراکز درمانی می باشد .

ما با تلاش مدیران و پرسنل مجرب شرکت موفق به گام نهادن در حوزه ی طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای یکپارچه اتوماسیون اداری،مالی و صنعتی ، نرم افزارهای سفارشی ، پرتال سازمانی ، وب سایت های فروشگاهی، شرکتی ، شخصی و غیره . . . شده ایم و آماده ارائه خدمات متنوع و با کیفیت انفورماتیکی به هموطنان هستیم.

شرکت علم پیشرو مهراد فعال در حوزه انفورماتیک با تمرکز بر تولید نرم افزارهای تحت وب و استفاده از نیروی جوان و متخصص و اشتغال زایی میکوشد سهمی در پیشرفت و شکوفایی اقتصاد کشور عزیزمان ایران داشته باشد.